D2 Gıda Pazarlama A.Ş.

D2 Gıda 2003 yılında Antalya merkezde Duranlar Süt olarak ürettiğimiz ürünleri pazarlamak amacı ile kurulmuştur.

2005 yılına kadar sadece Antalya pazarına hizmet veren D2 Gıda, 2005 - 2008 yılları arasında Akdeniz ve Ege bölgesi pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.2008 yılı sonunda yönetim kurulu kararıyla tüm Türkiye'de Duranlar Süt'ün distribütörlüğünü üstlenen firmamız oluşturmuş olduğu bölge bayilikleriyle başta süt ve süt ürünleri olmak üzere portföyüne eklemiş olduğu diğer ürün grupları ile de pazarda hızla büyümeye başlamıştır. Merkezi Antalya'da bulunan şirketimiz oluşturmuş olduğu bölge bayilikleri dışında ev dışı tüketim grubuna direkt hizmer vermektedir.

Personel eğitimine öncelik veren şirketimizde pazarlama ve satış kadrosu konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır; Satışı yapılan tüm ürünlerin hammaddeden son noktaya kadar geçirdiği tüm evreler bu kadro tarafından tüm ayrıntılarıyla bilinmekte buda verimliliği arttırmaktadır.

Vizyonumuz ; Öncelikli olarak Akdeniz ve Ege bölgesi ile tüm Türkiye'de başta gıda olmak üzere, tüketimi yapılan her türlü ürünün pazarlaması, hizmet, lojistik ve perakendecilik sektöründe , daima lider olmayı hedefleyerek en sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, kesintisiz ve zamanında en verimli şekilde topluma sunmak için varız.

Misyonumuz ; Gıda sektöründe ; Etkinliğimiz, dürüstlüğümüz ve ekip verimliliğimizle; müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığınız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Değerlerimiz ; Biz; hizmetten ve kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti için gece gündüz çalışan, çevre ve topluma duyarlı, bilgi ve tecrübeyi sürekli geliştiren, her alanda adaleti ilke edinen, dürüst, güvenilir ve başarılı bir ekibiz.

;